Dijete od prošloga tjedna stalno ima povišenu temperaturu. Je li to od zubića?

Kako bismo vam što više olakšali korištenje aplikacije LittleDot, pripremili smo za vas učestalo postavljana pitanja kako bi imali informacije na jednome mjestu. Obratite nam se s povjerenjem i isprobajte on-line konzultacije stručnjaka

Poštovana, dijete ima 21 mjesec i od prošloga tjedna stalno ima povišenu temperaturu. Je li to od zubića? Sada ima temperaturu 37 °C. Malena je vesela i dobro jede, kao da nema temperaturu.

Moguće je da je od zubića ili ljetnih viroza. Temperatura 37 °C je posve normalna, zato se dijete i osjeća zdravo.

Pitanja i odgovori

Bilježite bitne trenutke u razvoju i životu djeteta

Besplatno preuzmite aplikaciju LittleDot kojom možete pratiti razvoj Vašeg djeteta, navike spavanja, hranjenje te sve ključne trenutke u njihovom životu.

Možda te zanima:

Higijena sna

Neka često postavljena pitanja roditelja

Sin od 19 mjeseci još uvijek ne priča, čak ni “mama” ni “tata”. Treba li nam pomoć?

Mom tromjesečnom sinu dijagnosticirana je obostrana hidrokela testisa, jače izražena desno

Molim vas da mi napišete primjer dnevnog, a još bolje tjednog menija za jednogodišnje dijete

Beba ima tvrdu stolicu povremeno s malo krvi. Je li to ozbiljno?

Partneri