Dijete od prošloga tjedna stalno ima povišenu temperaturu. Je li to od zubića?

Kako bismo vam što više olakšali korištenje aplikacije LittleDot, pripremili smo za vas učestalo postavljana pitanja kako bi imali informacije na jednome mjestu. Obratite nam se s povjerenjem i isprobajte on-line konzultacije stručnjaka

Poštovana, dijete ima 21 mjesec i od prošloga tjedna stalno ima povišenu temperaturu. Je li to od zubića? Sada ima temperaturu 37 °C. Malena je vesela i dobro jede, kao da nema temperaturu.

Moguće je da je od zubića ili ljetnih viroza. Temperatura 37 °C je posve normalna, zato se dijete i osjeća zdravo.

Pitanja i odgovori

Bilježite bitne trenutke u razvoju i životu djeteta

Besplatno preuzmite aplikaciju LittleDot kojom možete pratiti razvoj Vašeg djeteta, navike spavanja, hranjenje te sve ključne trenutke u njihovom životu.

Možda te zanima:

Higijena sna

Neka često postavljena pitanja roditelja

Da li upala može biti uzrok variranja tjelesne težine kod bebe? Trebam li uz dojenje uvesti dohranu?

Moje dijete po tjedan dana nema stolicu, molim vas za savjet

Kako mogu spriječiti da i beba ne dobije neku alergijsku bolest, npr. atopijski dermatitis?

Sinu je lijevo oko suzno i krmeljavo opet kako je došlo zahlađenje vremena. Je li moguće da je suzni kanal zatvoren samo kad je zima i ružno vrijeme?

Partneri