Beba ima tvrdu stolicu povremeno s malo krvi. Je li to ozbiljno?

Kako bismo vam što više olakšali korištenje aplikacije LittleDot, pripremili smo za vas učestalo postavljana pitanja kako bi imali informacije na jednome mjestu. Obratite nam se s povjerenjem i isprobajte on-line konzultacije stručnjaka

Imam bebu dobi 4 mjeseca. Ima tvrdu stolicu, a ponekad u stolici bude i malo krvi. Dajem joj kamilicu pa me zanima je li to nešto ozbiljno? Posle obroka samo bljucka.

Niste naveli što beba jede. Krvi u stolici u svakom slučaju ne smije biti pa ako se to ponavlja, javite se pedijatru zbog obrade.

Pitanja i odgovori

Bilježite bitne trenutke u razvoju i životu djeteta

Besplatno preuzmite aplikaciju LittleDot kojom možete pratiti razvoj Vašeg djeteta, navike spavanja, hranjenje te sve ključne trenutke u njihovom životu.

Možda te zanima:

Higijena sna

Neka često postavljena pitanja roditelja

Koje su mogućnosti prehrane za alergičare sa AD dermatitisom i s koliko mjeseci smije piti domaće kozje mlijeko?

Do kada je normalno da bebama otpadne pupak i što ako joj uskoro ne otpadne?

Sin mi je rođen ranije te mu je dijagnosticirano atrezije anusa i rektuma. Uskoro ide na operaciju anusa, zanimaju me detalji operacije?

Trebam li cijepiti dijete cjepivima Prevenar i Pneumo 23?

Partneri